به سایت اطلاع رسانی موسسه خیریه خادمان حریم ولایت خوش آمدید


2 اخبار دیگر
ساناز کودک سرطانی و آرزوهایش

کمک 10 میلیون تومانی دکتر نوروزی شهردار منطقه 18 و موسسه خیریه ولایت جهت تامین مسکن برای کودک سرطانی

بازدید شهردار منطقه18تهران از فعالیت های موسسه خیریه خادمان حریم ولایت

دکتر وحید نوروزی :شهرداری اهتمام ویژه ایی برای تعامل با نهادهای اجتماعی دارد

فراخوان تامین سبد کالای ماه مبارک رمضان

طرح" 30شب افطار و سحر،میزبانی از مددجویان "

سایر اخبار امور خیریه
مجمع خیرین ازدواج فارس راه اندازی می شود

وضعیت ازدواج جوانان در استان فارس مناسب نیست و آمار تجرد و تجرد قطعی در این استان نسبت به کشور بسیار بالاست

دیدار هیئت مدیره مجمع خیرین ازدواج با وزیر ورزش و جوانانن

دکتر گودرزی:بدون حضور خیرین دولت در حوزه ازدواج به موفقیت کامل نخواهد رسید

اولین نشست مجمع خیران ازدواج کشور برگزار شد

نشست خبری اولین مجمع خیران ازدواج کشور با حضور دکتر محمود گلزاری، معاون ساماندهی امور جوانان در ساختمان شماره 2 وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

خوش آمدید
نام کاربری:

کلمه عبور:
به خاطر داشتن

[ ]
[ ]

خبرنامه پیامکی خیرین
ثبت در سایت ساماندهی

setad.png

اهدا گوسفند قرباني


یکی از آداب پسندیده  و  رایج  در میان مسلمانان ، قربانی کردن در روز عید قربان می باشد. بد نیست بدانید خداوند بزرگ، قربانی کردن را نشانه ی بزرگداشت و سپاس گزاری مومنان بر نعمت هدایت معرفی کرده و قربانی کننده را در گروه و خیل محسنین و نیکوکاران داخل کرده است.  در قران كريم نيز سعادت اين امر خير را اين گونه توصيف كرده است.
لَن ینال اللهُ لُحُومُها و لا دِماؤها و لکن یَنالُهُ التقوی منکم کذلک سَخَّرها لکم لتکبّروا الله علی ما هدیکم و بَشّر المحسنین             
(37/ حج)

موسسه خيريه ولايت و موسسه خيريه خيران كوثر  جهت دريافت نذورات و قرباني خيرين و نيكوكاران در روز عيد قربان  در محل دائمي عرضه دام بهداشتي منطقه 18 تهران واقع در بزرگراه آزداگان (شمال به جنوب) بعد از پل فتح جنب پارك غرفه خيريه برگزار مينمايد.

اين غرفه كه با مساعدت وهمكاري 

شهردار محترم منطقه 18 تهران جناب آقاي مهندس مداحي ، روابط عمومي شهرداري منطقه 18 جناب آقاي مهندس حسني ،معاونت اجتماعي شهرداري منطقه 18 مهندس رزاقي و مسئولين محترم سازمان ميادين ميوه و تره بار شهرداري تهران برگزار ميگردد جهت اهدا نذورات خيرين كه مايل به اهدا نذورات و قرباني هاي خود به فقرا ايتام و معلولين منطقه ميباشند براي موسسات خيريه ولايت و خيران كوثر برپا  ميگردد.

 لذا هموطنان مومن و نیکوکار میتوانند نذورات و قربانی های خود را پس از مراجعه حضوری و خريد دام سالم  نسبت به ذبح شرعي و بهداشتي اقدام و علاوه بر عمل به نيت قرباني خود تمام و يا قسمتي از لاشه گوسفند خود را جهت  اهدا به خانواده هاي محترم و آبرومند فقرا ايتام و معلولين  اهدانمایند.
 قابل ذكر است در كنار عرضه بهداشتي دام در ان مكان و اهداء قرباني به امور خير هموطنان ميتوانند در سامانه نشاطي كه به همت شهرداري منطقه 18 برگزار مينمايند شركت نمايند.

عیدی پر برکت و شاد را برای شما و خانواده تان آرزومندیم.

به این حکایت توجه کنید:

روزی پیامبر اکرم- صلی الله علیه و آله و سلم- گوسفندی قربانی کردند و تمام آنرا صدقه دادند و بخشیدند به جز یک دست از گوسفند. عایشه همسر پیامبر هراسان گفت: ای رسول خدا همه ی گوسفند از دست رفت مگر همین یک دست! پیامبر با لبخندی بر لب فرمودند: همه ی گوسفند برایمان باقی ماند جز همین یک دست!

سه شنبه 25 آبان 1389 - 21:50:10 ارسال نظر: 0ارسال به یک دوست  نسخه مناسب برای چاپ - افزودن این مطلب به بالاترین افزودن این مطالب به سایت دنباله افزودن این مطلب به سایت کلوب ADD TO DIGG ADD TO REDDIT
منتظران مهرورزی :


س